Kontakta oss

Ring oss

Det går naturligtvis bra att ringa till oss.

Du når oss på 016-42 82 00.

Adress

Sundbyholms Travbana

635 08 Eskilstuna
 

Öppettider
mån–tors: 08.00–16.00
​fre: 08.00-12.00
lör-sön: stängt


info@sundbyholmridsport.com

 

Tävlingsledare
Per Redelius , 016- 42 82 01 , 070- 574 97 37
per.redelius@sundbyholm.travsport.se
 
Marknad, försäljning och evenemang
Stefan Eriksson, 016- 42 82 08, 070-320 24 42
stefan.eriksson@sundbyholm.travsport.se

Anläggningsansvarig
Johan Fagré, 070- 339 88 47

Anmälningar och propositioner
Barbro Lillje, 070-781 15 62
info@lillje.se

Banbyggare
Peter Lundström

Styrelse

Ordförande
Lina Bertilsson 
lina.bertilsson@hotmail.se

Styrelseledamot
Stefan Eriksson
stefan.eriksson@sundbyholm.travsport.se

Styrelseledamot
Anna Waern
awaern7604@gmail.com

Styrelseledamot
Björn Johansson
bjjohansson@telia.com

Vice Ordförande 
Jan Thunberg
jan.thunberg@akerbygard.se

Styrelseledamot
Karl Arne Jarmelid
karlarnejarmelid@gmail.com

Styrelseledamot
Barbro Lillje
info@lillje.se

Styrelseledamot
Helen Jarmelid

Hitta hit


GPS
WGS84: N 59° 26.8455', E 16° 39.5421'
Decimal: 59.4474, 16.659

Från Katrineholm
Tag Väg 56 norrut. - Vid kungsör välj E20 mot Eskilstuna/Stockholm - Vid Eskilstuna/Årbyrondellen följ skylt mot Sundbyholm

Från Västerås
Tag Väg 56 mot Eskilstuna - Kör E20 mot Eskilstuna - Vid Eskilstuna/Årbyrondellen följ skylt mot Sundbyholm

Från Nyköping
- Tag Väg 53 mot Eskilstuna - I Eskilstuna, följ skyltar mot Sundbyholm

Från Örebro
- Tag E18 mot Stockholm - Vid Arboga, välj E20 mot Eskilstuna/Stockholm - Vid Eskilstuna/Årbyrondellen följ skylt mot Sundbyholm

Från Stockholm
- Tag E4 mot Helsingborg - Kör E20 mot Göteborg - Vid Eskilstuna/Årbyrondellen följ skylt mot Sundbyholm